Hakkımızda

Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize; Ankara'nın bütün bölgelerinde mesai saatlerinde  hizmet etmekteyiz. Çalışma disiplinimizde müşterilerin karşılaştığı sorunlara anında çözüm üretmek birinci ilkemizdir.

Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız küçük ev aletlerinin tamiri sonuca ulaştırana kadar durmayan, işini bilen elektrik elektronik ustalarımız siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir. Karşılaştığınız problemleri çözmek için gerekli olan elektrik, elektronik ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde şirketimizde mevcuttur.

Seçgin Ticaret , her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır. Seçgin Ticaret olarak müşterilerimizin zamanlarının kıymetli olduğunun farkındayız ve hızlı ulaşım sağlamayı amaçlamaktayız. Bunun İçin Ankara'nın farklı bölgelerinde çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Bu yüzden her bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin ilk online elektrik servis hizmeti sunan firması olmaktan gurur duyuyoruz.

‘’ Kalite her zaman taklit edilir. ‘’


WhatsApp
Hemen Ara